Productomschrijving
Toelichting
Deze frontal wig is gemaakt met remy hair. Dit is een nieuwe kwaliteit die ik op de webshop introduceer voor dames die een budget hebben maar toch een mooie wig willen dragen. Dit haar is van medium kwaliteit (ten opzicht van raw hair dat van hoge kwaliteit is). Ik raad het niet aan om met deze wig te slapen.
Zelf heb ik remy hair een tijd uit getest en ik ben er tevreden mee. Dit vooral omdat ik vrijwel nooit éénzelfde wig draag voor een lange tijd. Ik houd van afwisseling. Ik merk daarom niet dat het lager in kwaliteit is dan raw hair. Let op: als je deze wig dagelijks draagt en jij normaal wel raw hair gewend bent, dan zul je het wel merken.
Voorwaarden
Deze wig kan vanwege hygiëne niet geruild of geretourneerd worden. Mocht je twijfels hebben adviseer ik je om een afspraak met mij te maken om in de winkel langs te komen kijken.